• darkblurbg
  Rozruszniki i Alternatory
  Oferując ponad 10 500 rodzajów rozruszników i alternatorów, firma Pos Service Holland pokrywa ponad 85% zapotrzebowania w przemyśle motoryzacyjnym i rolnym
 • darkblurbg
  Rdzenie
  Od 2004 roku firma Pos Service Holland posiada własny dział rdzeni, który specjalizuje się w używanych rozrusznikach i alternatorach
 • darkblurbg
  Testery Motoplat
  Aby nie pozostawać w tyle, jeśli chodzi o rozwój technologiczny, firma Motoplat sama opracowuje oprogramowanie testerów.

Pos Service Holland to międzynarodowa firma, która prowadzi hurtową sprzedaż rozruszników i alternatorów. Posiadając oddziały w Holandii, Francji, Hiszpanii, Polsce, Zjednoczone Królestwo, Chinach i na Tajwanie oraz przedstawicielstwa w kilku innych krajach, PSH obsługuje klientów na całym świecie.

Od 1992 roku firma Pos Service Holland stała się uznanym sprzedawcą rozruszników i alternatorów w ilościach hurtowych. Nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż. Klienci mogą od nas także uzyskać szczegółowe i fachowe porady.
Naszą misją jest sprzedawanie pełnej gamy wysokiej jakości oryginalnego wyposażenia, produktów regenerowanych i produktów marek własnych, a także oferowanie doskonałej obsługi klienta, dogłębnej wiedzy na temat produktów i ekspresowej wysyłki na terenie Europy.

PSH jest dystrybutorem urządzeń elektrycznych wirujących, części i sprzętu testowego we wszystkich segmentach rynku.

Firma posiada rozbudowany sklep internetowy. W przypadku każdego urządzenia zapewniamy szereg numerów referencyjnych oraz kompleksowe informacje. Wszystkim urządzeniom w naszym sklepie internetowym towarzyszy zdjęcie, które można obrócić o 360 stopni, przesuwając je myszką.

PSH oferuje możliwość wysyłania zamówień bezpośrednio do Twoich klientów na całym świecie. Wystarczy, że zmienisz adres dostawy w momencie składania zamówienia. Dostępne są również różne opcje transportu.

Aby mieć pozytywny wpływ na klimat i ograniczyć emisję CO2, PSH wspiera zrównoważone projekty leśne prowadzone przez Land Life Company.