• darkblurbg
  Rozruszniki i Alternatory
  Oferując ponad 10 500 rodzajów rozruszników i alternatorów, firma Pos Service Holland pokrywa ponad 85% zapotrzebowania w przemyśle motoryzacyjnym i rolnym
 • darkblurbg
  Rdzenie
  Od 2004 roku firma Pos Service Holland posiada własny dział rdzeni, który specjalizuje się w używanych rozrusznikach i alternatorach
 • darkblurbg
  Testery Motoplat
  Aby nie pozostawać w tyle, jeśli chodzi o rozwój technologiczny, firma Motoplat sama opracowuje oprogramowanie testerów.

VC-05 COM to bardzo przydatne i proste w obsłudze urządzenia stosowane przez warsztaty samochodowe, stacje diagnostyczne, autoryzowane stacje serwisowe i firmy regenerujące.                
VC-05 diagnozuje alternator (12V), który komunikuje się z ECU pojazdu i umożliwia jego sprawdzenie na samochodzie. Można go także używać w połączeniu ze wszystkimi konwencjonalnymi stanowiskami pomiarowymi.

Specyfikacja

 • Testowanie na samochodzie
 • Współpraca z konwencjonalnymi testerami
 • Ekran dotykowy
 • Łatwość w obsłudze

Testowanie na samochodzie

Demontaż alternatora bywa często radykalnym i czasochłonnym krokiem, który wymaga zdemontowania innych podzespołów. Ręczny tester VC-05 umożliwia testowanie i analizowanie alternatora, gdy jest on wciąż zamontowany w aucie, poprzez podpięcie go w obwód szeregowy między alternatorem a ECU.

Konwencjonalny sprzęt testujący

 

Tester VC-05 może być również używany w połączeniu z konwencjonalnym stanowiskiem pomiarowym, co pozwala na stworzenie nowoczesnego urządzenia testującego z opcją testowania alternatorów COM.

 

Identyfikator regulatora

 

Tester alternatora VC-05 w zaledwie kilka sekund automatycznie identyfikuje typ regulatora zastosowanego w alternatorze, który należy przetestować.