• darkblurbg
  • darkblurbg

VC-3.1 jest solidnie wyglądający, ręczny tester i analizator, który może

znieść trudne warunki pracy. Łączący wszystkie funkcje i możliwości naszych pozostałych testerów ręcznych, VC-3.1 jest jedyny w swoim rodzaju. Szczegółowe specyfikacje przedstawiono poniżej.

Specyfikacje

  • Testowanie w samochodzie
  • Działanie na konwencjonalnych testerach
  • Testowanie statyczne
  • Wbudowany akumulator litowo-jonowy o napięciu 19 V
  • Łatwy w obsłudze

Usprawnienia 

VC-3.1 to pierwszy ręczny tester w naszej ofercie, który wyposażony jest w kolorowy ekran i całkowicie nowy zestaw przycisków. Usprawnienia te poprawiają komfort użytkownika i wydajność testów. Zestaw przycisków znacznie ułatwia przewijanie trybów testowania i wybór możliwości sterowania (np. napięcia) podczas samego testu.

Ochronna obudowa

Dzięki metalowej obudowie i gumowym zakończeniom tester VC-3.1 jest bardziej wytrzymały i odporny na uderzenia. To sprawia, że jest szczególnie odpowiedni do stosowania w zakładach produkcyjnych, działach gwarancyjnych i warsztatach.

Testowanie w samochodzie

Demontaż alternatora z samochodu jest często radykalnym i czasochłonnym krokiem, który często wymaga zdemontowania innych części. Ręczny tester VC-3.1 umożliwia testowanie i analizowanie alternatora, gdy jest on wciąż zamontowany w aucie, poprzez podłączenie go w obwodzie szeregowym między alternatorem a ECU.

Konwencjonalny sprzęt testujący

Tester VC-3.1 może być również używany w połączeniu z konwencjonalnym stanowiskiem pomiarowym, co pozwala na stworzenie nowoczesnego urządzenia testującego o większych możliwościach, spełniającego wymagania dotyczące testowania alternatorów COM.

Analizator protokołów

VC-3.1 to nie tylko urządzenie testujące. Tester ten może bowiem zidentyfikować 30 protokołów regulatora i ponad 200 kodów identyfikacyjnych w ciągu kilku sekund, wykorzystując technologię API+ (automatyczna identyfikacja protokołu). Ponieważ tester VC-3.1 wyposażony jest we własny zasilacz, analizę regulatorów można wykonać od ręki.

Opakowanie zawiera:

o Zestaw kilku wtyczek
o Przewody pomiarowe
o Ładowarkę
o Aluminiową obudowę
o Instrukcję