• darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg
  • darkblurbg

Tester VC-19 został specjalnie zaprojektowany, aby idealnie pasował do konwencjonalnych stanowisk pomiarowych marki Motoplat/Bosch i jest wyposażony w te same funkcje co VC-07 USB.

Testery alternatora VC-19 z nowej serii wyposażone są w złącze USB i mają własne oprogramowanie, które można zainstalować na komputerze stacjonarnym lub laptopie.

Tester VC-19 USB może obecnie sprawdzać w sumie 14 protokołów, takich jak nowe alternatory typu Valeo CG, alternatory Valeo IST typu Start/Stop, a nawet nowe, „tak zwane” alternatory LIN-3, montowane w samochodach marki Honda i Mercedesach klasy S.

Tester Motoplat VC-19 USB jest uzupełnieniem Twojego obecnego sprzętu testującego. Pozwala on sprawdzać i testować alternatory zamontowane w najnowszych samochodach, takich jak BMW, Mercedes Benz, Volkswagen czy Audi.

Tester alternatora VC-19 w zaledwie kilka sekund automatycznie identyfikuje typ regulatora zastosowanego w alternatorze, który należy przetestować (Lin_1, Lin_2, BSS). Istnieje nawet możliwość identyfikacji typu regulatora bez samego alternatora (gniazdko +B, 0v).

Dodatkową funkcją testera alternatora VC-19 jest woltomierz.